Jsme HECON

Jsme experti na energetiku, kteří se spojili, aby společně vyvinuli inovativní metodu energetického managementu, jež vám uspoří energii i finance a pomůže šetřit planetu.

Jsme HECON. Energie uspořena. 

Náš příběh

Měníme pohled na energii

Žijeme ve světě, který se neustále mění. Ve světě, který je stále více poháněn technologickým vývojem, čísly, daty a unikátním know-how. Zaslepeni veškerým pokrokem často nevnímáme, kam naše planeta směřuje.

 

Věříme, že odpovědnost za naše životní prostředí by měla být prioritou každého. Právě tato hodnota spojila nás – skupinu expertů na energii, kteří svou vášeň pro data, technologie a udržitelnost propsali do entity s názvem HECON.

 

Na základě našich dlouholetých zkušeností z oblasti energetického managementu jsme vyvinuli inovativní řešení, které nám samotným dlouhá léta chybělo. Řešení, jež stojí na dokonalé synergii dat, technologií, a těch, kteří energii vyrábějí a spotřebovávají – lidí.

Naše mise

Dáváme energetickému managementu smysl

Díky pokrokové metodě QUEST dokážeme jasně kvantifikovat, vizualizovat a implementovat energetickou úsporu. Dokážeme díky ní i precizně nastavit interní procesy a efektivně zapojit celý tým.

 

Pomůžeme položit základy energy culture ve společnosti výrobní i lidské. Jinými slovy, prošlapáváme cestu k udržitelnější budoucnosti pro nás všechny.

 

Dáváme energetickému managementu smysl. Jsme HECON.

Nepřicházíme s opatřeními, která vypadají dobře jen na papíře. Přicházíme s opatřeními, jež mají reálný a okamžitý dopad na vaši spotřebu. Děláme energetický management, který má smysl.

Náš tým

O vaše úspory se starají největší odborníci na energetiku

David Hořava
CEO
Kryštof Hána
Head of Energy Consulting
Alfred Kraus
Project Team Leader
Martin Zwardoň
Sales Manager
Martin Přibyl
Project Manager
Klaudia Jozefjaková
Data Engineer & Developer
Viliam Kravec
Energy Efficiency Consultant
Adi Okun
Energy Efficiency Consultant
Lenka Jeníčková
HR Business Partner
Pomáháme a edukujeme

Naše práce nekončí v uzavřených halách výrobních podniků. Naopak.

Přednášíme, účastníme se konferencí, vedeme workshopy na otevřených fórech. Celospolečenská osvěta je pro nás stejně důležitým pilířem úspěchu jako každé úspěšně realizované úsporné opatření. Chcete se o energetickém managementu dozvědět více? Pozvěte si nás. Rádi přijedeme.

Přehledná aplikace

Mít přehled je základem velkých úspor

Proto jsme vyvinuli aplikaci, ve které na první pohled vidíte, jak dobře s energií v podniku hospodaříte. Chcete si prostředí prohlédnout?

Napište nám. Zašleme vám přístup.